Uczniowie
Uczniowie

Uczniowie

Zuzia
Zuzia

Zuzia wie czego chce, potrafi to przekazać, uśmiechem, głosem. Ma silny charakter, nie wybiera najłatwiejszej drogi, ale lubi, kiedy docenia się jej starania, potrafi się wtedy odwzajemnić pięknym uśmiechem i dobrym słowem. Jest zainteresowana wydarzeniami dziejącymi się dookoła, lubi aktywnie spędzać czas, zwłaszcza w dobrym towarzystwie.:)

Julka
Julka

Julka bardzo lubi towarzystwo i uśmiechnięte twarze ludzi wokół siebie. Cieszy się, gdy ktoś jej śpiewa, lubi muzykę i dźwięki samochodów. Dużo frajdy sprawia jej zabawa oraz huśtanie, uwielbia też być przytulana.:)

Kuba
Kuba

Kuba uwielbia jeść słodycze i słuchać muzyki. Bardzo lubi, jak ktoś żartuje. Bezustannie zafascynowany witaniem się podaje rękę każdemu i o każdej porze, w ogóle się tym nie nudząc! W szkole znany pod pseudonimem Księciunio.:)

Paweł
Paweł

Paweł swoim delikatnym uśmiechem w kącikach ust rozczula wszystkich pracowników. Z natury zrównoważony i spokojny, waży słowa, jednak rozbawiony – ożywia całe towarzystwo. Uwielbia dźwięki i światło - koneser pobudzania zmysłów.:)

Olga
Olga

Olga to mała kobietka z wielkimi oczami, które powiedzą wszystko. Poznasz ją po pięknym uśmiechu zarezerwowanym dla wybranych i zamiłowaniu do muzyki Rubika.

Natalia
Natalia

Natalia to Zakątkowy śmieszek. Uśmiecha się zawsze, wszędzie i do każdego. Na dzień dobry obdarowuje uśmiechem, podaje rękę lub przybija piątkę. Pogodna, bystra, energiczna, bardzo towarzyska. Zainteresowana tym co dzieje się wokół – nikt i nic nie umknie jej uwadze. Natalka przepada za wygłupami, czasem lubi psocić. Jest wesołym „łobuzem” z chochlikami w oczach.:)

Mateusz
Mateusz

Mateusz jest wesołym, energicznym chłopakiem, który przepada za owocowym kisielem zrobionym przez jego mamę (szczególnie za bananowym, malinowym i jabłkowym). Mateusz bardzo lubi kąpiele w wannie. Nie przepada natomiast za głośnymi i nagłymi dźwiękami.

Mateusz
Mateusz

Mateusz ma świetny słuch, dzięki któremu może słuchać swoich ulubionych piosenek i bajek. Do jego ulubionych wierszyków nalezą: „Ptasie radio” i „Lokomotywa”. Kiedy oczekuje zainteresowania, zaczepia wzrokiem. Kiedy się czymś znudzi – wystarczy na niego spojrzeć by to zauważyć.:)

Marysia
Marysia

Marysia jest naszą słodką kruszynką, ale w jej małym ciele drzemie wulkan energii. Swoim uśmiechem potrafi oczarować wszystkich zakątkowych pracowników. Najwięcej przyjemności sprawiają jej figle i huśtanie.

Julka
Julka

Julka jest śliczną blondyneczką o pięknych niebieskich oczach, w których można odczytać co sprawia Julce radość i co ją ciekawi. Patrzy zainteresowana, kiedy ktoś jej śpiewa i opowiada ciekawe historie. Gdy coś ją znudzi-nietrudno to zauważyć-ucina sobie krótką drzemkę.;)

Hugo
Hugo

Hugo to uczeń bardzo cierpliwy, empatyczny i wesoły. Uwielbia głośne towarzystwo, bujanki i gdy wokół dużo się dzieje. Spacer po parku??...Nudaa!! Hugo preferuje tylko spacery głównymi ulicami miasta; nie straszne mu tramwaje i klaksony aut... rozpoznaje je doskonale!:-) Na co dzień ma zajęcia indywidualne w domu, ale mimo wszystkich przeciwności, nie problem przyjechać na uroczystość szkolną. Towarzystwo kolegów i koleżanek sprawia mu wielką radość. Swym dźwięcznym głosem rozbawi każdego, kto znajdzie się w pobliżu, a gdy się nudzi - nawołuje...nawet będąc w innym pomieszczeniu, a to wszystko dzięki urządzeniu - respiratorowi, które jest z Hugo cały czas.

Aga
Aga

Aga bardzo lubi tańczyć, przepada za energiczną muzyką. Uwielbia się śmiać, a przy tym jest bardzo wrażliwa. Czas wolny chętnie spędza na oglądaniu teledysków.:)

Dominika
Dominika

Dominika jest fanką odpoczynku, przytulania i książek.
Wyraźnie pokazuje co jej się podoba i co chce robić,a co może po prostu zaczekać:)
Początkowo nieśmiala, teraz "zagaduje" wszystkich wokół i zaczepia, żeby ktoś podał jej ulubioną zabawkę.

Mikołaj
Mikołaj

Mikołaj to chłopiec z wieloma zainteresowaniami. Jeździ konno, uwielbia spędzać czas na basenie i kocha psy. W szkole zgłasza się na każdych zajęciach jak prawdziwy prymus, przerwy natomiast spędza najchętniej w hamaku, rozmawiając sobie z kolegami.

Eryk
Eryk

Eryk to młodzieniec o rozbrajającym uśmiechu i wesołym usposobieniu. W oczach ma małe „chochliki psotniki” - lubi się droczyć, psocić, a jak Ci coś niespodziewanie upadnie lub się o coś potkniesz – ubaw murowany ! Wielbiciel bajek, gry na instrumentach. I choć częstotliwość ruchów jego kończyn górnych i dolnych na pewno Cię zaskoczy, to pamiętaj, że Eryk na przywitanie chętnie przybije Ci piąteczkę!:)

Ola
Ola

Ola jest uśmiechniętą i pogodną dziewczyną, która uwielbia dobra muzykę i wesołe towarzystwo. Ma wielu przyjaciół i to grono ciągle się powiększa. Śpiewa, tańczy i bardzo dużo „opowiada”, a swoim uśmiechem potrafi oczarować każdego.

Sebastian
Sebastian

Sebastian to bardzo pozytywny chłopak. Swoim uśmiechem wprowadza wszystkich w dobry nastrój. Jest miłośnikiem wszelkiej literatury. Uwielbia słuchać wierszy i rymowanek. Zawsze chętny do pracy - to po prostu wzorowy uczeń.

Grzegorz
Grzegorz

Grzegorz jest fanem motoryzacji. Jeśli tylko po ulicy przejedzie samochód godny Jego uwagi, skomentuje to wymownym „uuuuuu”. W szkole najbardziej lubi spędzać czas w hamaku, ale i turlanie się po materacu jest miłą aktywnością. Słuchanie muzyki oraz wierszy to coś dla niego. Jeśli go trochę poznasz to z łatwością się dogadacie.

Ala
Ala

Ala uwielbia grać na lirce, puszczać ustami „żabki”, jeździć na spacery i zajadać mamine pyszności. To wulkan energii, który wybucha najczęściej, gdy się dobrze nie wyśpi! Ala coraz częściej rozdaje piękne uśmiechy i i buziaki! :)

Sara
Sara

Sara bardzo lubi kontakt z ludźmi i gdy coś się wokół dzieje. Przyjemność sprawia jej rozmowa, słuchanie muzyki, taniec oraz spacer na wolnym powietrzu. Przepada za wygłupami i dobrym jedzeniem. Jest wesołą i rozgadaną dziewczyną. Ostatnimi czasy do planu zajęć, za jej sprawa, zostały dodane babskie zajęcia!:)

Ola
Ola

Ola jest uczennicą Zakątka od września 2015 roku. Choć bardzo lubi długo spać, już z samego rana gotowa jest do działania na zajęciach. Lubi towarzystwo swoich trzech braci, choć gdy są zbyt głośno, potrzebuje chwili wytchnienia. Ola czuje się bezpiecznie, gdy wszystko, co dzieje się wokół niej jest przewidywalne i dostosowane do jej tempa. Lubi dźwięk suszarki i delikatne brzmienia różnych instrumentów.

Alex
Alex

Alex jest świeżo upieczonym zakątkowiczem. Jeżeli kogoś polubi, chętnie wyciąga ręce, żeby go przytulić. Swoim głośnym śmiechem zaraża innych. Gra na instrumentach, oglądanie bajek – to jego żywioły!:)

Klaudia
Klaudia

Klaudia uwielbia rozmowy, Dodę, serial Pierwsza miłość i szybką jazdę samochodem. Lubi zajęcia w grupie gdzie zawsze pobija wszystkich szybkością odpowiedzi na pytanie terapeuty: "kto chce?" – po prostu aktywna i uważna dziewczyna.:)

Dawid
Dawid

Dawid, to zakątkowy wulkan energii. Doskonale wie czego chce i pokazuje nam to swoim spojrzeniem i uśmiechem. Uwielbia wiaterek wiejący w twarz, masażyki i kołysanie. Gdy na pierwszym piętrze usłyszysz zaczepne głośne „eeeeeeee” to pewnie Dawid chce z Tobą pogadać. A największą radość mu sprawisz gdy się zatrzymasz i odpowiesz „eeeeeeee”:)

Olga
Olga

Olga to śliczna dziewczynka, która nie traci czasu na sen;-) kocha ciemność i gwiazdy! Zna wszystkie części serii "Kicia Kocia." Olga bardzo lubi instrumenty-gra na nich jest wspaniałą okazją do wspólnego muzykowania. Szeroki uśmiech na jej twarzy wywołuje też bujanie na huśtawce lub w hamaku - najlepiej do saameego nieba.:)

Zośka
Zośka

Zośka to zakątkowa „gaduła”:) Uwielbia „plotkować” i prowadzić długie dysputy na każdy temat. Nikt nie przejdzie obok Zosi niezauważony, gdyż w każdym widzi ona potencjalnego interlokutora:) Zosia jest pogodną dziewczyną posiadającą niezwykłe poczucie humoru, dzięki któremu potrafi rozładować nawet najbardziej oficjalną atmosferę. Jej małymi pasjami są układanki i puzzle.

Magda
Magda

Magda doskonale wie czego chce. Jeśli jej się coś podoba, śmieje się głośno i zaraża tym śmiechem wszystkich wokół. Jeśli czegoś nie chce, od razu to zauważysz!;) Magda lubi gdy się z nią rozmawia, żartuje, pyta o rodzinę.

Adam
Adam

Adam uwielbia kontakt z innymi ludźmi, często wita ich uśmiechem lub puszcza buziaka. Adasiowi dużą przyjemność sprawia dobre jedzenie. Najbardziej smakuje mu zupa przygotowana przez jego mamę oraz kanapki, które potrafi sam zjeść! Adam świetnie gra na dzwonkach, interesuje go również gra w piłkę.:)

Igor
Igor

Igor jest niezwykle towarzyskim chłopakiem - zawsze gotów na śmiech i pogawędki. Wielbiciel żartów i wygłupów wszelkiego rodzaju, kolekcjoner najbardziej niespotykanych dźwięków. Podczas zajęć - tytan pracy.:)

Zosia
Zosia

Zosia Samosia - to nie tylko tytuł dobrze znanego wszystkim wiersza, ale i określenie idealnie opisujące naszą Zosię. Uśmiechnięta, kontaktowa, wszędzie jej pełno – jej brak jest od razu zauważany przez Zakątkową ekipę. Zosia żyje zgodnie z zasadą- im głośniej, tym lepiej!:)

Zakątek