Podsumowanie III edycji Charytatywnego Balu Karnawałowego
Aktualności

Podsumowanie III edycji Charytatywnego Balu Karnawałowego

2017-02-21

W miniony weekend odbył się wyczekiwany przez nas i naszych gości Charytatywny Bal Karnawałowy, organizowany na rzecz uczniów ze Szkoły Zakątek. W tym roku naszym celem było zebranie środków między innymi na specjalistyczne ortezy kompresyjnych SPIO, które mają wspierać naszych podopiecznych w codziennym funkcjonowaniu.

Tegoroczny bal, podobnie jak jego dwie poprzednie edycje, odbył się w Trzebisławkach, w Domu Gościnnym HEDAN.

Na wieczór przygotowane zostały różne atrakcje. Po uroczystym rozpoczęciu i powitaniu gości, wszyscy obejrzeliśmy kilkuminutowy film, na którym podczas występu jasełkowego zaprezentowali się nasi uczniowie.

Tanecznym otwarciem i nowością podczas imprezy był występ profesjonalnych, 10-letnich tancerzy, którzy przygotowali specjalnie na ten wieczór 4 układy taneczne. Jeszcze raz dziękujemy naszym młodym tancerzom za występ, który skradł serca, nasze i naszych gości.

Przez kilka godzin towarzyszyła nam rewelacyjna ekipa firmy Beeba.pl, która nieodpłatnie udostępniła urządzenie fotobudki wraz z całym wyposażeniem i przesympatyczną obsługą, która już po raz kolejny zadbała o roześmiane fotograficzne pamiątki naszych gości, oczywiście w karnawałowych stylizacjach. Dodatkowo firma zapewniła nam również towarzystwo fotografa, dzięki któremu posiadamy z imprezy profesjonalną fotorelację i videoklip.

O muzyczne dźwięki zadbał w tym roku zespół charyzmatycznych i zakręconych muzyków Shatzi Band, który również zdecydował się pro bono wesprzeć nasze przedsięwzięcie. Najlepszą recenzją niech będzie fakt, że od pierwszych taktów muzyki - parkiet był pełen i tak już pozostało do niemalże samego końca imprezy.

Jednym z kluczowych punktów balu była oczywiście loteria, która w tym roku składała się aż z 700 losów, bijąc tym samym rekord zebranych środków. Losy rozeszły się w błyskawicznym tempie. Sukces loterii to przede wszystkim zasługa przyłączenia się do naszej inicjatywy wielu firm i przyjaciół szkoły, którzy przekazali na ten cel vouchery, bilety czy rozmaite nagrody rzeczowe.

W trakcie balu odbyły się również licytacje przekazanych przez darczyńców przedmiotów - które pomogły zebrać kolejne środki.

Również frekwencja na imprezie była rekordowa - zgromadziliśmy maksymalną ilość gości jaką mogła pomieścić sala - bawiliśmy się więc w niemalże 200-osobowym składzie:)

 

Dziękujemy zespołowi Shatzi Band na zapewnienie rewelacyjnej oprawy muzycznej.

Dziękujemy ekipie firmy Beeba.pl za uwiecznienie na zdjęciach oraz filmie całej imprezy i użyczenie fotobudki, która zapewniła gościom pamiątkowe wydruki.

Dziękujemy firmie APART za przekazanie zegarków przeznaczonych na licytację.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie po raz kolejny imprezy charytatywnej, która pomogła nam zebrać środki na wspomniane ortezy oraz inne pomoce dla naszych uczniów.

Dziękujemy również gościom za liczną frekwencję, pozytywne nastawienie, uśmiech i dobrą zabawę, której mogliśmy stać się podczas tego wieczoru częścią.

 

Do zobaczenia za rok!:)

 

A tymczasem - zapraszamy do galerii ze wspomnieniami karnawałowego wieczoru.

 

Zakątek