Aktualności

Oferta pracy w Szkole Zakątek na stanowisku: PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY/ SEKRETARKA

2013-09-26

OFERTA PRACY W SZKOLE ZAKĄTEK NA STANOWISKU: PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY/ SEKRETARKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • efektywne i wydajne wspomaganie pracy Szkoły poprzez zapewnienie sprawnego przebiegu informacji oraz wspieranie pracy dyrektora w czynnościach administracyjnych,
  • zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej,
  • pomoc w organizowaniu i przygotowaniu wydarzeń dotyczących codziennego i okazjonalnego funkcjonowania Szkoły.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie interesantów, współpracowników osobiście lub telefonicznie,
  • organizowanie pracy poprzez zbieranie, przeglądanie i puszczanie w obieg korespondencji i informacji,
  • sporządzanie comiesięcznych raportów kasowych,
  • opłacanie i wystawianie faktur, kontrolę wydatków szkolnych,
  • administrowanie szkolną stroną internetową,
  • prowadzenie kalendarza szkolnego,
  • asystowanie w przygotowaniu raportów, danych i wniosków,
  • uczestniczenie w spotkaniach w celu sporządzenia notatek lub protokołów ze spotkań,
  • tworzenie informacji poprzez pisanie, redagowanie, formatowanie i edytowanie tekstów, listów, danych, wykresów dla dyrekcji lub interesantów zewnętrznych,
  • zabezpieczanie dokumentów, sortowanie, porządkowanie oraz czuwanie nad terminowym i prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • zapewnienie odpowiedniej do potrzeb firmy ilości materiałów biurowych poprzez stałą kontrolę potrzebnych artykułów
  • organizowanie spotkań, zebrań, wyjazdów służbowych, konferencji, zgodnie z poleceniami przełożonego,
  • asystowanie w koordynacji i planowaniu działań Szkoły.

Wymagania i kompetencje zawodowe:

  • wykształcenie co najmniej średnie lub ukończony specjalistyczny kurs lub szkolenie dla sekretarek,
  • pożądane minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów komputerowych MS Office,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • pożądana znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie.

Wymagania osobowościowe:

  • komunikatywność
  • sprawność działania, operatywność
  • odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe oraz system premii regulaminowych
  • udział w szkoleniach, podnoszących kwalifikacje zawodowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: m.jarantowska@stowarzyszenienatak.pl do dnia 4.10.2013 r.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zakątek