Charytatywna Sprzedaż Wypieków - Glaxo Smith Kline i Phoenix Contact Wielkopolska
Aktualności

Charytatywna Sprzedaż Wypieków - Glaxo Smith Kline i Phoenix Contact Wielkopolska

2017-12-20
Dzięki uprzejmości zarządów firm Glaxo Smith Kline oraz Phoenix Contact Wielkopolska, 30 listopada z okazji Andrzejek oraz 6 grudnia z okazji Mikołajek mogliśmy po raz kolejny zorganizować w obu firmach Charytatywną Sprzedaż Wypieków...

Dzięki uprzejmości zarządów firm Glaxo Smith Kline oraz Phoenix Contact Wielkopolska, 30 listopada z okazji Andrzejek oraz 6 grudnia z okazji Mikołajek mogliśmy po raz kolejny zorganizować w obu firmach Charytatywną Sprzedaż Wypieków.

Wypieków niezwykłych, bo pieczonych przez rodziców naszych uczniów, czyli z odrobina miłosci:)

Ciasta znikneły z talerzy w błyskawicznym tempie, a nam udało się dzieki hojności i wielkim sercom wszystkich zaangażownych pracowników obu firm zebrać prawie 4 500 złotych!:)

Wszystkim uczestnikom i organizatorom, raz jeszcze serdecznie dziekujemy! Wszystkie zebrane pieniądze, zostaną przeznaczone na zakup komputera - komunikatora sterowanego wzrokiem, który pomoże naszym uczniom w jeszcze lepszej komunikacji.

- 128876.jpg

 

- gsk-logo.jpg

 

Zakątek